Анти-blackout! Вся світлова техніка знаходиться ТУТ та ТУТ, встигніть купити!
Эксклюзивный инструмент из США,
без посредников
Спец-цена на товар дня 24/05
1394 989 грн
Войдите на сайт со своим номером телефона!
Авторизация по SMS, регистрация не нужна!

ОРИГІНАЛ vs ПІДРОБКА

Типові запитання, які виникають у покупців:
1) Це оригінал чи підробка?
2) Як я можу бути впевненим що купую саме оригінал?
3) Я знайшов дешевше на OLX - чому я маю переплачувати?

Дочитайте цю статтю до кінця щоб отримати відповіді на всі ці запитання.
Ви зекономите свій час, наш час і головне свої гроші.

1.1 Я купую інструмент

Інструменту є дуже багато, від шуруповертів чи імпактів, які є масовим ринком до клеєвих пістолетів і акумуляторних вібраторів для бетону які є нішевими позиціями.
Для прикладу у DeWALT у лінійці 18/20В є більше 140 інструментів.
Само собою підробити все не можливо по банальній причині - це ніхто не купить, але все ж підробки є.
Спішимо Вас заспокоїти - якісних підробок, які "на око" не можливо відрізнити від оригіналу НЕ ІСНУЄ.

Приклад: DeWALT DCD791

Переходимо на OLX і бачимо більше 100 оголошень з ціною від 1500 до 9000 грн (спойлер: перші 100 оголошень це НЕ оригінал).Переходимо на офіційний сайт DeWALT і бачимо стокове зображення як повинен виглядати шуруповерт.Якось не дуже схожі .. правда ж?Аналогічний простий тест можна зробити на таких же популярних і довгоіснуючих моделях на ринку як DCD771, DCD996, DCD780 і т.д.

Отже: якщо Ви бачите невідповідність зображення на офіційному сайті і фото продавця - краще пройти одразу повз такі пропозиції.
Також, якщо Ви бачите на інструменті нетипові вольтажі: 22В, 24В, 36В - ситуація аналогічна - закривайте такі пропозиції.

Типова помилка - бажання купити дешево. Не існує професійного інструмента (DeWALT/Bosch/Makita і т.д.), де комплект шуруповерта з акумуляторами коштує менше $100. Таких цін навіть в США немає. Не вірте в казки, - чудес не буває.
А до вартості інструмента з Америки ще треба додати вартість адаптації зарядного пристрою, яка доречі, теж буває дуже різна по якості.

Не забувайте - скупий платить двічі.
Але у випадку покупки інструмента достатньо глянути на зображення на сайті виробника і порівняти з фотографією від продавця. Це Вас повністю захистить від підробок.

Маю ориігнальний DeWALT/Makita/Bosch хочу купити ще одну тушку

Якщо у Вас є справді оригінальний інструмент і відповідно батареї і Ви хочете розширити свій парк інструменту, то найпростіший спосіб перевірити оригінальність нової покупки - власний старий акумулятор.
Жоден НЕоригінальний інструмент на оригінальний акумулятор не сяде.

1.2 Я купую акумуляторні батареї

З акумуляторами ситуація з автентичністю значно гірша.
Така ситуація з УСІМА брендами та їх найпопулярнішими акумуляторними батареями.

Часи дешевих, неякісних акумуляторів з АліЕкспрес, які дико виглядають і мають надписи "for DeWALT/for Makita/for Bosch/for Milwaukee" давно пройшли.

Сучасних підробок на всі популярні моделі акумуляторів є сила-силенна і без спеціальних знань відрізнити підробку від оригінала, не розбираючи сам акумулятор, майже неможливо.

Забігаючи наперед скажемо: ЯКІСНІ підробки зустрічаються на моделі акумуляторів від DeWALT: DCB203, DCB204, DCB205; Milwaukee: 48-11-1820, 48-11-1850; Makita BL1820, BL1850, BL1860.

Приклад: DeWALT DCD205

Це найбільш продаваний акумулятор від DeWALT. Те що популярне - те підробляють. Все просто.

Звідки такі підробки беруться? - Звичайно з eBay. Продавець з Америки а не з Китаю? - Послуги фулфілменту, та і поставок самого контрафакту з Китаю безпосередньо в США ніхто не відміняв. Походження продавця і його рейтинг НЕ є гарантією оригінальності.

Переходимо на eBay, шукаємо там DCB205Жирно, правда? $100 за 2 оригінальних акумулятори на 5 ампер кожен - пропозиція супер.
Порівняли зображення з офіційного сайта,- все співпало.
Де небуло надпису DeWALT - то ясно що не оригінал, пропускаємо - решта точно оригінальні. Можна брати!? - Можна ... але кота в мішку.

Ми вирішили потратили $100 і купили пару таких "оригінальних" акумуляторів щоб розібрати та показати Вам.Зовнішньо якість підробки фантастична і повністю збігається з оригіналом.
В ній були і шурупи-секретки, і QR-код, нумеровка контактів.
Але відмінність від оригіналу таки була: не співпадала вага та колір контактів.

А ось так виглядає начинка ОРИГІНАЛЬНОЇ батареї:В даному випадку (але не факт що в найближчому майбутньому китайці це не змінять) неоригінальність ззовні видав лише колір контактів (білі, а мали б бути жовті) на акумуляторі та порівняння його ваги з оригіналом.
Тобто без розбору такого акумулятора відрізнити оригінал від підробки фактично не можливо.

А ось такі ж "оригінальні" акумулятори вже в продажу на OLX, причому з різних китайських DeWALT заводів:Пам'ятайте: дешевий сир - у мишеловці. Наглядні приклади вище.

Ми не будемо надавати інформацію про відмінності автентичних і "копій" акумуляторів на інші моделі та інших брендів свідомо. Це немає жодного сенсу. Купуйте у перевірених продавців і не витрачайте важкозароблені гроші дарма.

Всім миру і добра.